Гренландія Гренландія Гренландія Гренландія


ЛЮСІ – успішний старт у світовому прокаті

Новий фільм режисера Люка Бессона ЛЮСІ став лідером касових зборів у 10 країнах світу, де він вже вийшов у прокат. Міжнародні збори за перший прокатний вікенд, включно з такими територіями як Франція, Бельгія, Нідерланли склали $ 20,9 млн. та на сьогоднішній день сягнули $ 59,5 млн.

* Фільм очолив прокат у Німеччині, зібравши $5.1 мільйони на 458 кіноекранах. Це найвищі касові збори фільму режисури Бессона у цій країні. Фільм також посідає 5-те місце у німецькому бокс-офісі серед усіх стрічок, що вийшли в прокат цього року.

* Австрія також показала чудовий результат, зібравши $943 тисячі на 73 кіноекранах, що в цій країні є також найкращим стартом фільму Люка Бессона.

* У Польщі «Люсі» також посіла перше місце в рейтингу касових зборів, подолавши позначку у $885 тисяч у 113 кінотеатрах. Це є також найкращим результатом для фільмів Люка Бессона у Польщі. Фільм зайняв 6-те місце серед усіх стрічок, що вийшли на великі екрани наших сусідів. 

* Стрічка також показала чудові результати в таких країнах, як Кіпр, Естонія, Латвія, Ліван, Литва та В’єтнам.

* Студія Universal презентуватиме фільм «Люсі» ще в 36 країнах світу. Дати релізів розплановані до кінця вересня. Цього тижня стрічка стартує ще в 14 країнах: Чилі, Ізраїль, Малайзія, Нова Зеландія, Перу, Португалія, Сербія, Сінгапур, Словенія, Іспанія, Швеція, Тайвань, Україна і Британія та Ірландія.

* Також слід відзначити, що фільм «Люсі» вже третій тиждень поспіль утримує першу позицію у бокс-офісі Болгарії, не дивлячись на реліз фільму «Вартові галактики» на другому вік-енді та стрічки «Нестримні-3» - на третьому. Це третій найбільш касовий старт серед усіх фільмів студії Universal у Болгарії – після «Форсажу 6» та «47 Ронінів», а також найкращий старт серед фільмів формату 2D у 2014 році.

Нагадаэмо, що на екрани українських кінотеатрів фільм виходить вже цього четверга, 21 серпня.

Источник: https://www.facebook.com/UniversalPicturesUkraine

 

 

20 серпня 2014