Кінобар Кінобар Кінобар Кінобар


АРТ-ПЕСОЧЕК в кінотеатрі "ЛІНІЯ КІНО", ТРЦ "Аладдін", вул. Гришко, 5, метро "Позняки"

В кінотеатрі "ЛІНІЯ КІНО", ТРЦ "Аладдін", вул. Гришко, 5, метро "Позняки", розпочала свою роботу студія "АРТ-Песочек". Приходь кожної суботи та неділі, з 12.00 до 20.00 та створюй свою унікальну картинку! Залиш собі яскраві емоції!

Кольоровий пісок, як матеріал для дитячої художньої творчості, переживає справжній бум свого розвитку - це чудовий матеріал для дитячої творчості. Діти можуть створювати яскраві і веселі картинки немов за помахом чарівної палички. Це справжнє диво, картинка починає "оживати" як тільки дитина бере в руки пісок і починає малювати.

«Що ж у ньому такого незвичайного?» - Запитаєте Ви.

Техніка малювання кольоровим піском не потребує  ніяких особливих навичок, за допомогою спеціального липкого трафарету пісок сам собою прилипає на поверхню в потрібному місці. Дітям дуже подобається створювати незвичайні і яскраві пісочні картинки, адже це так захоплююче і цікаво.

Крім того, діти отримують величезне задоволення від малювання! Через творчість дитина знайомитися з прекрасним, що сприяє його естетичному розвитку та формуванню художнього смаку.

Малювання кольоровим піском на найбільш цікавих і якісних трафаретах це не тільки захоплююче заняття, але й дуже важливий розвиваючий фактор для дітей.

Кварцовий пісок для малювання пофарбований органічними смолами, не викликає алергії, не токсичний, абсолютно безпечний для дитини.

Кольоровий пісок володіє ще і масою корисних розвиваючих факторів.  Граючи в цю захоплюючу гру дитина:

-  розвиває дрібну моторику пальчиків рук

вчені довели, що розвиток дрібної моторики рук впливає на розвиток мовних і розумових здібностей дитини. Рівень розвитку мовлення дітей знаходиться в прямій залежності від ступеня сформованих тонких рухів пальців рук.  Також  робота з піском, - це і вправи на тактильну чутливість та гармонізація психоемоційного стану дитини.

Маленька людина не завжди може розповісти дорослим про свої труднощі, а занурившись в пісок, для нього це стає можливим.

- збагачує уяву і творчі здібності

дитина експериментує з кольором, розвиваючи свою фантазію і почуття кольору.

- покращує пам'ять і просторове мислення

- підвищує увагу і посидючість.

Пісочна терапія дозволяє:

• висловити переживання, які важко сформулювати словами;

• відкриває внутрішні резерви для вирішення труднощів;

• дає можливість пробувати нові способи побудови відносин і вирішення конфліктів.

• "гра в пісок" вивільняє заблоковану енергію і "активізує можливості самозцілення, закладені в людській психіці", вважав Карл Густав Юнг.

• допомагає позбутися стресів, переживань,  знімає тривожність і страхи

яскраві кольори піску і красиві трафарети покращують настрій і привносять в наше життя радість.

 

В результаті курсу пісочної терапії проходить тривога, спотворюють поведінку емоції усуваються. Гра в пісок позитивно впливає на емоційне самопочуття і дітей і дорослих.  

 

Малювання кольоровим піском також робить сприятливий ефект на нервову систему. Фахівці стверджують, що така дія обумовлена релаксируючим ефектом самого матеріалу.  Користь малювання кольоровим піском очевидна не тільки для дітей, а й для дорослих. Дуже корисно практикувати творчість кольоровим піском людям похилого віку, що сприятливо позначається на сенсорну функцію, тому що з віком чутливість пальців рук, як правило, знижується.

У дитячому віці дуже важливо приділяти увагу дитячому уяві і його розвитку через творчість. 

 

 

 

 

 

 

 

27 травня 2015