Галас Галас Галас Галас


У кінотеатрі «Лінія Кіно» в ТРЦ «Аладдін» відбулось свято для дітей "Хелловін з графом Драко"

У кінотеатрі «Лінія Кіно» в ТРЦ «Аладдін» відбулось свято для дітей "Хелловін з графом Драко". Було багато розваг та конкурсів, в яких маленькі глядачі змогли відчути себе казковими персонажами, де вони перетворювались в мумію, грали в гарбузовий хокей, проходили через болото, малювали монстриків та ще багато іншого.

І яке ж свято без солодощів, дітей пригощали солодким яблучним та вишневим попкорном, морозивом від ТМ "Рудь", глазурованими сирками від компанії Лакталіс Україна і  цукерками.

Серед дітей, які приходили в тематичних костюмах було обрано найкращу пару, дівчинка отримала іграшку з мультфільму «Льодовиковий період», хлопчик - оригінальну американську іграшку до діснеївського мультфільму "Тачки" та  подарункові сертифікати на відвідування кінотеатру.  

Під час заходу було оголошено переможців конкурсу дитячого малюнку "Мій улюблений Монстрик". Протягом двох тижнів відбувалось голосування в соціальних мережах та на сайті мережі кінотеатрів «Лінія Кіно». Малюнкі були розділені на три вікові категорії і в кожній з них обрано переможця. Ними стали: Струк Даніїл в категорії до 5 років; Матрос Марія в категорії від 6 до 10 років та Погребнек Тетяна в старшій віковій категорії  від 11 років. Переможці отримали подарунки від мережі кінотеатрів «Лінія Кіно» - подарунковий сертифікат на дві особи, на відвідування кінотеатру та подарунковий сертифікат від Дитячого розважального центру «БУКАХА» на пробний урок з капоейро. Також не залишились байдужими до дитячих малюнків і співробітники «Лінії Кіно», які обрали своїх переможців і ними стали: Соборук Ксенія (до 5 років); Одіонов Захар (від 6 до 10 років), Суворіна Анастасія (з 11 років), які отримали в подарунок запрошення на похід до кінотеатру та великий стакан попкорну.

Вітаємо переможців!

 

 

3 листопада 2015