Толока Толока Толока Толока


ВИМУШЕНЕ ЗБІЛЬШЕННЯ ЦІН НА КІНОКВИТКИ - щонайменше на 20%

30 листопада 2015 року у столичному кінотеатрі «Україна» відбулася зустріч представників найбільших компаній – демонстраторів кіно з різних регіонів України. Предметом обговорення було відновлення з 1 січня 2016 року ПДВ на показ національних фільмів та іноземних фільмів, дубльованих, озвучених або субтитрованих українською мовою на території України.

Учасниками зустрічі було відзначено наступне:

Відновлення ПДВ неминуче призведе до зростання цін на квитки у кінотеатрах, що матиме негативні соціальні наслідки, враховуючи, що сьогодні кіно є однією з найдоступніших сфер дозвілля в нашій країні.                                                             Протягом останніх 5-6 років увесь тягар фінансових витрат на дублювання, озвучення та субтитрування іноземних фільмів українською мовою несли учасники вітчизняного ринку кінопрокату, без жодної допомоги з боку держави. Сьогодні, не пропонуючи жодних форм державного стимулювання у цій соціально значущій галузі, натомість, планується скасувати єдину діючу пільгу – звільнення від ПДВ операцій з розповсюдження та демонстрування національних фільмів та іноземних фільмів, дубльованих, озвучених або субтитрованих українською мовою на території України.

 

Було створено електронну петицію "Народ України ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН на квитки у кінотеатрах на 20% (з 01.01.2016 до ціни кіноквитка додається ПДВ 20%)"  https://petition.president.gov.ua/petition/9675 

Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися та набрати 25000 голосів. Можливо зараз нас почують, давайте використаємо свій шанс!                                           

 

 

 

18 грудня 2015